O FUNDACJI » Misja

Naszą misją jest stworzenie przyjaznego, a jednocześnie profesjonalnego ośrodka terapii i rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnością. Chcemy zapewnić dzieciom zajęcia z logopedą, pedagogiem, rehabilitację ruchową, Integrację Sensoryczną i zajęcia grupowe. Jednocześnie nie zapominamy o rodzicach, dla których mamy bezpłatne zajęcia jogi, dla mam wizyty kosmetyczek (dzięki uprzejmości i wielkiemu sercu Iwony Wójcik, właścicielki sieci Être Belle), coachingi, szkolenia i konsultacje z terapeutami. Ponadto, pomoc znajdą u nas kobiety u których prenatalnie zdiagnozowano wadę płodu – pokierujemy je do odpowiednich ośrodków referencyjnych, udzielimy wsparcia psychologicznego i prawnego.

Copyright by: www.fundacja-mozaika.pl. Created by: GBSoft.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.